Завдяки високому вмісту калію, яблучний сік може знижувати артеріальний тиск і ризик серцевих захворювань. Крім того, яблучний сік часто збагачують вітаміном С, який необхідний для організму людини.
Про це пише OBOZ.UA
Покращення травлення
Яблучний сік може бути корисним для дітей із запорами завдяки фруктозі та сорбіту, які містяться у його складі. Проте слід пам'ятати, що надмірне споживання може викликати діарею через високий вміст цукру. Тож, споживайте сік у надмірній кількості, щоб уникнути проблем із травленням.
Прагнення до солодкого
Інколи в упаковці яблучного соку може міститися більше цукру, ніж у звичних солодких газованих напоях. Тож, обираючи яблучний сік, звертайте увагу на вміст цукру, оскільки його надмірне споживання може викликати бажання ще більше солодкого. Також, розгляньте можливість обмеження таких напоїв у своєму раціоні, замінивши їх на свіжі фрукти, воду та чай.
Збільшення ваги
Вживання яблучного соку може спричинити проблеми зі здоров'ям через "ефект матриці", оскільки фруктоза у фруктах присутня разом з клітковиною, що уповільнює її всмоктування. Таким чином, коли фрукти обробляють у сік, ця матриця руйнується, що призводить до швидшого підвищення рівня цукру в крові. Тож, краще їсти ціле яблуко, щоб отримати більше клітковини та менше цукру.
Шкода для зубів
Якщо у яблучному соку міститься забагато цукру, він може нашкодити зубам. Кислота та цукор сприяють утворенню шкідливих бактерій, які викликають демінералізацію зубів і можуть призвести до карієсу. Тож, щоб зберегти здоров'я зубів, краще вживати цільне яблуко.
Редактор: Анастасія Апетрі
Учора, 00:15