Збірна Іспанії стала переможцем футбольного турніру на Олімпіаді-2024

підтримай автора: оригінал
9
1.1k
0
Збірна Іспанії стала переможцем чоловічого футбольного турніру Олімпіади-2024 у Парижі. У фінальному матчі піренейці здолали господарів турніру.
Французи повели в рахунку вже на 11-й хвилині гри завдяки голу Мійо. Втім, у середині першого тайму лише протягом 10 хвилин іспанці завдяки дублю Лопеса та голу Баени забезпечили собі, здавалося б, комфортну перевагу перед перервою - 3:1.
У другому таймі французи заграли агресивніше. У підсумку - голи Акліуша та Матети перевели гру в додатковий час.
В овертаймі суперники і надалі грали на зустрічних курсах і мали чимало гольових моментів. Втім, удача посміхнулася іспанцям - Серхіо Камельо забив учетверте, він же на останній хвилині встановив остаточний рахунок - 5:3 на користь "Фурії Рохи".
Редактор: Євгеній Пірожков
10-08-2024, 08:33