підтримай автора: оригінал
14
1.1k
0
У Парижі (Франція) тривають XXXIII літні Олімпійські ігри. Переможцем боксерського турніру у ваговій категорії до 80 кг став українець Олександр Хижняк.
29-річний представник Полтави у фіналі переміг Нурбека Оралбая із Казахстану, пише Укрінформ.
Хижняк після "срібла" Токіо-2020 став олімпійським чемпіоном-2024.
Президент Володимир Зеленський привітав Олександра Хижняка із золотою нагородою на Олімпіаді-2024.
"Ще одна золота медаль на Олімпіаді в Парижі – для України! Боксер Олександр Хижняк виборов перше місце. Дякую за силу, за впевненість, за цю важливу перемогу! Продовжуємо підтримувати всіх наших спортсменів. Вболіваємо за Україну, вболіваємо за українців!"- зазначив Президент.
У Парижі збірна України зберігає місце у найкращі 20 медального заліку: 8 нагород - 3 "золота", 2 "срібла" та 3 "бронзи".
Нагадаємо, що олімпійські ігри у французькій столиці завершаться 11 серпня.
Редактор: Ангеліна Петльована
8-08-2024, 08:45