русский корабльнахуй
 
Здоров'я  25 грудня 2024 00:15 

Шість корисних зимових фруктів, яких варто їсти в сезон

підтримай автора: оригінал
4
960
0
Зима - це час, коли організм потребує особливої уваги до раціону. Фрукти залишаються важливим джерелом вітамінів та мінералів, які допомагають підтримувати імунітет та енергію.
Про шість найкорисніших зимових фруктів, які обов'язково варто включити в меню, розповідає РБК-Україна (проект Styler).
Мандарини
Ці солодкі та соковиті фрукти - справжній символ зими. Мандарини багаті на вітамін С, який зміцнює імунну систему. Крім того, вони містять антиоксиданти та клітковину, що сприяють здоров'ю серця та травлення.
Гранати
Гранат - це джерело антиоксидантів, які захищають організм від запалень та старіння. Сік граната також покращує кровообіг і сприяє зниженню артеріального тиску. Насіння багате на вітаміни К і С, а також залізо.
Ківі
Ківі - один із найкращих фруктів для зими завдяки високому вмісту вітаміну С. Один плід містить більше добової норми цього вітаміну! Ківі також містить вітамін Е, магній та калій, що підтримують здоров'я шкіри та серця.
Апельсини
Апельсини - ще одне багате джерело вітаміну С. Вони також містять флавоноїди, які мають протизапальну дію. Регулярне споживання апельсинів допомагає знижувати рівень холестерину та зміцнювати імунітет.
Хурма
Хурма - це солодкий зимовий фрукт, багатий на бета-каротин, який корисний для зору та шкіри. Крім того, вона містить вітаміни А і С, клітковину та мінерали, які сприяють покращенню травлення.
Яблука
Хоч яблука доступні протягом усього року, взимку вони особливо корисні. Вони багаті на пектин, який допомагає нормалізувати травлення, а також на антиоксиданти, що захищають від застуд.
Як вживати зимові фрукти для користі
Для максимального збереження корисних властивостей:
Їжте фрукти свіжими.
Додавайте їх у салати, каші чи йогурти.
Використовуйте як основу для свіжих соків чи смузі.
Додавання цих фруктів у зимовий раціон допоможе підтримувати здоров'я та енергію, а також зробить ваш раціон більш різноманітним та смачним.
Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.
Редактор: Анастасія Апетрі
25-12-2024, 00:15

Схоже


25 жовтня 2024 14:19 
Здоров'я Чому не можна часто їсти банани: дієтологи пояснили небезпечні наслідки

07 грудня 2024 14:00 
Новини України Як правильно їсти хурму — зі шкіркою чи без

10 листопада 2024 00:15 
Здоров'я Cвіжі, сушені чи заморожені: які фрукти краще не їсти восени та взимку

20 листопада 2024 14:42 
Здоров'я Розпочався сезон гранатів: у чому їх користь і кому варто уникати цих фруктів

08 січня 2025 09:38 
новини Шість продуктів, які варто не їсти після 65 років