Для ефективнішої роботи у соціальних мережах користувачам радять використовувати їх нові можливості, щоб краще просувати сторінку. Про це розповів маркетинг-директор громадської організації "Має Сенс" Ігор Ісиченко на онлайн-тренінгу регіонального хабу Інституту масової інформації "Медіабази Чернівці".
Розказуємо детальніше про це.
На тренінгу експерт каже, що сьогодні жоден бізнес чи проєкт не може існувати без соціальних мереж, оскільки це один з основних способів залучення аудиторії. Правильне використання можливостей цих платформ допоможе вам бути на зв'язку з вашими читачами чи клієнтами та отримувати зворотній зв'язок.
Ось декілька важливих порад, які можуть вам стати у пригоді:
Більше спілкуйтеся з вашими підписниками. Це може бути через особисті повідомлення, коментарі або інтерактивні опитування. Чим більше залученості, тим краще.
Відповідайте на коментарі, навіть негативні. Це позитивно впливає на вашу репутацію.
Створюйте контент, яким хочеться поділитися. Якщо публікуєте карусель, зробіть останній слайд із закликом до дії.
Таргетована реклама може допомогти. Особливо якщо ваш акаунт новий, алгоритми можуть вас не підтримувати. В цьому випадку таргетинг допоможе знайти авдиторію.
Закликайте людей створювати контент для вас. UGC (user generated content) підвищує довіру до вас, адже люди бачать, що інші користувачі активно взаємодіють з вашими постами.
Використовуйте нові інструменти платформ. Соціальні мережі постійно оновлюються, і використовуючи нові функції, можна краще просуватись.
Facebook не любить зовнішніх посилань у постах. Щоб уникнути зниження охоплень, краще ставити посилання в коментарях до публікації.
У Telegram створюйте добірки. Наприклад, щотижневі огляди новин або цікаві статті з посиланнями на ваш сайт чи соцмережі.
Не публікуйте все одразу. Якщо зловживати публікаціями, вас можуть замутити, і ваша аудиторія не побачить важливу інформацію.
Не захоплюйтеся клікбейтом. Люди швидко втомляться від гучних заголовків, які не відповідають реальності, і можуть відписатися.
Ігор також зазначив, що у 2025 році відеоформати будуть основним трендом як в Instagram, так і у Facebook.
“Користувачі активно переглядають короткі, динамічні відео. Зростання популярності TikTok стимулює Instagram розвивати цей формат, надаючи нові інструменти”, – зазначив Ігор Ісиченко
Тренер каже, що тренди соціальних мереж постійно змінюються, тому важливо бути в курсі нових функцій та можливостей.