Коли життя підкидає вам лимони, зробіть лимонад. Або можете зробити лимонне печиво чи пиріг. Найкраще у цьому допоможе, якщо у вас вже будуть у наявності цитрусові.
Як пише tastingtable, лимон може зберігатись близько 1-3 тижнів, перш ніж зіпсується. Для ефективного зберігання його свіжим підійде морозильна камера.
Переконайтеся, що ваші лимони чисті та сухі. Викиньте все, що має ознаки цвілі або вм'ятин. Промийте їх або почистьте за необхідністю щіткою, а потім повністю висушіть їх паперовим рушником.
Далі потрібно загорнути кожен фрукт у харчову плівку або скористайтеся пакетом на блискавці. Однак не забудьте видавити якомога більше повітря, якщо оберете другий варіант. Це допоможе зберегти вологу.
Тепер просто помістіть їх у морозилку. Вони залишатимуться досить свіжими та готовими до приготування протягом наступних трьох-чотирьох місяців.
Як використовувати заморожені лимони
Коли вам знадобляться лимони, дістаньте їх із морозильної камери та дайте їм розморозитися в пакеті, зануреному в миску з водою. Це займе приблизно 15 хвилин, залежно від розміру. Після повного розморожування вони повинні стати м’якими.
Якщо ви поспішаєте, можна поставити лимони у мікрохвильову піч приблизно на 15-20 секунд. Майте на увазі, що вони можуть стати трохи м’якими всередині, тому, ймовірно, не підійдуть для прикрашання. Однак все ще будуть ідеальними для випічки чи вичавлювання соку.
Якщо у вашому рецепті потрібна лимонна цедра, то хороша новина у тому, що заморожений лимон простіше натерти. Просто дістаньте його із морозильної камери та проведіть ним по інструменту. Варто одягнути захисні рукавиці, бо заморожений продукт важко довго тримати у руці.
Редактор: Євгеній Пірожков
24-07-2024, 00:15