Збірна України з мініфутболу перемогла Англію в першому матчі чемпіонату Європи

підтримай автора: оригінал
20
348
0
Українська команда з мініфутболу перемогла англійців з рахунком 5:2. Попереду в неї ще матчі з Грецією та Казахстаном.
Скріншот з прямої трансляції поєдинку, youtube.com
Збірна України з мініфутболу перемогла Англію в першому матчі чемпіонату Європи. Поєдинок завершився з рахунком 5:2.
Про це повідомляє Українська правда.
Українці вже на 4 хвилині вийшли вперед. Загалом у першому таймі наша команда відзначилася у воротах суперника 4 рази.
Другий тайм проходив майже без моментів і лише на 39 хвилині англійці зуміли відіграти 1 гол, а під кінець матчу вони забили й удруге. Проте, майже одразу Україна відновила перевагу в 3 м’ячі.
Збірна України виступає у групі В. Окрім Англії, нашими суперниками також є Греція та Казахстан.
Наступний матч українська команда проведе завтра, 2 червня, із Грецією.
Заключний поєдинок у групі буде 3 червня, проти Казахстану.
Раніше Шпальта розповідала, що футбольний клуб «Буковина» припинив співпрацю з 9 футболістами й тренером воротарів.