Україна перемогла Словаччину у другому турі Євро-2024

19
245
0
Матч закінчився з рахунком 1:2.
Збірна України з футболу 21 червня перемогла Словаччину у другому турі Євро-2024. Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь української команди, передає Бабель.
Голи забили: Шранц 17ʼ, Шапаренко 54ʼ, Яремчук 80ʼ.
Словаки відкрили рахунок на 17-й хвилині першого тайму. Подачу з флангу замкнув Іван Шранц. Вже у другому таймі на 54-й хвилині Україна зрівняла рахунок — після прострілу Олександра Зінченка відзначився Микола Шапаренко.
Переможний гол забив Роман Яремчук на 80-й хвилині. До кінця гри словаки не змогли зрівняти рахунок.
До 1/8 фіналу ЧЄ вийдуть команди, які фінішують у своїх групах першими і другими, а також чотири з шести кращих збірних, які посядуть треті позиції.
Нагадаємо, збірна України у першому матчі поступилась Румунії з рахунком 3:0. Третій, останній для нас матч у груповому етапі пройде 26 червня о 19:00 Україна гратиме з Бельгією.