русский корабльнахуй
 
новини  28 травня 2024 13:30 

Нема світла, а інтернет є! Як? Дізнавайся в Intelekt*

підтримай автора: оригінал
17
5.6k
0
* Реклама
Хаотичні вимкнення світла і запровадження графіків погодинних вимкнень внесли паніку в повсякденне життя? Побутові прилади не працюють, а мобільний інтернет ледь витягує? Усе можна вирішити, якщо добре пригадати лайфхаки минулого року — провайдер Intelekt розповідав, як можна отримати стабільний зв’язок із мережею без світла. Насправді все дуже просто: аби відновити підключення до інтернету достатньо лише достатньо подати живлення на роутер та оптичний термінал (ОNU). А зробити це можна зробити за допомогою, павербенка, мініупсів, тощо. Не розумієте як це, переглядайте відео-інструкцію?
Чому з Intelekt так просто?
Завдяки багатолітньому досвіду та постійному розвитку, компанія Intelekt навчилася гідно приймати виклики часу, зокрема блекаути й погодинні вимкнення світла. Оптичне волокно, яке використовує провайдер при підключенні, та сучасна технологія PON (де всі вузли оснащені системою безперебійного живлення), дозволяє клієнтам провайдера легко користуватися інтернетом без світла. Залежно від потужності портативного пристрою, наприклад, павербанка, тривалість автономної роботи може сягати до 4 години. Як правило, погодинні вимкнення не перевищують цей ліміт. Однак, якщо електроенергії нема довше, у зарядному присторії можна замінити акумулятор.
Якщо інтернет є необхідним для вашої роботи, навчання чи звичайного життя, рекомендуємо потурбуватися про стабільне підключення до мережі навіть без світла. Детальніше за тел.: (099) 704-32-00
Нагадаємо ще кілька основних переваг компанії Intelekt
Окрім найбільш затребуваної нині послуги "Інтернет без світла" цей провайдер має ще кілька козирів у рукаві:
1. Із Intelekt-ом можна заробити: потрібно запросити друга підключитися до інтернету – обоє отримаєте по 500 гривень. Новий користувач зможе їх витрати лише з бонусного рахунку, а ви матимете шанс обрати, як ними скористатися. Тобто, ви можете залишити кошти на особовому рахунку для користування послугами або замовити готівкою чи на карту.
2. Висока швидкість зв’язку до 10 000 Мбіт/с за доступною ціною. Вартість тарифів стартує від 180 гривень на місяць.
3. Telegram-бот. Керувати послугами, зокрема змінювати тарифи, поповнити інтернет, замовити кредит чи підключати ТВ та багато іншого можна з допомогою Intelekt-бота.
Редактор: Марія Фернюк
28-05-2024, 13:30