Під час зустрічі в Чернівецькій ОВА відбулося обговорення можливості реалізації нових інвестиційних проєктів, зокрема, у гуманітарній та економічній сферах.
Як повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, у цьому напрямі є позитивна динаміка. Торік обсяг експорту товарів до Німеччини збільшився на 19% у порівнянні з 2023 роком та становив 16 млн дол. США. З Чернівецької області до Німеччини експортуються здебільшого меблі, деревина і вироби з деревини, пише Медіа агентство АСС.
Також Німеччина входить до десятки країн, резиденти яких залучають найбільші обсяги прямих іноземних інвестицій в економіку Чернівецької області, так в регіоні працює 21 підприємство з німецьким капіталом.
«Продовжуємо працювати над розширенням нашого співробітництва. Маємо перспективні напрями для інвестування: сільське господарство, промисловість, виробництво електричного й електронного устаткування, інформаційні технології та інші галузі. Про них розповів нашому поважному гостеві.
Обговорили і подальші кроки для розвитку партнерств як на рівні громад, так серед бізнесу двох держав.
Серед важливих пріоритетів співпраці — гуманітарний аспект, зокрема — створення реабілітаційних можливостей для наших ветеранів. Ми зацікавлені у розбудові мережі реабілітаційних закладів, де наші захисники і захисниці отримуватимуть комплексну медичну і психологічну реабілітацію. Залучаємо для цього як бюджетне фінансування, так і допомогу міжнародних партнерів», - йдеться в дописі начальника Чернівецької ОВА.