русский корабльнахуй
 
Новини Чернівців  16 листопада 2024 16:00 

У лісництві на Буковині випустили понад сотню фазанів у природу - фото

підтримай автора: оригінал
5
683
0
У Романківецькому лісництві випустили сотню фазанів у природу. У північній частині Буковини фазани дедалі частіше трапляються в природі, що значною мірою є заслугою лісівників.
Про це повідомляє Подільський лісовий офіс.
Уже сім років у Романківецькому лісництві ДП "Ліси України" успішно функціонує фазанарій, де щороку вирощують сотні цих птахів, після чого випускають їх у природу.
"Ми почали розводити фазанів у 2017 році. Відтоді значно вдосконалили свої знання та навички з вирощування цих птахів, і з кожним роком досягаємо все кращих результатів. Цього року нам вдалося виростити 150 птахів", — розповідає лісничий Романківецького лісництва Микола Дущак.
Весною самки фазана відкладають від 14 до 17 яєць. Їх дбайливо збирають і вигрівають у інкубаторі. Процес дорослішання від маленького смугастого пташеняти до дорослого фазана займає близько півроку.
"Самці мають яскраве оперення з металевим відблиском та довгий хвіст, тоді як самки вирізняються скромнішим коричневим або сіруватим забарвленням, що допомагає їм маскуватися", — додає лісничий.
Сотню фазанів до природи допомогли випустити вихованці шкільного лісництва — десятикласники Романківецького ліцею. Вони брали участь у догляді за птахами, а тепер стали частиною важливої місії з поповнення популяції фазанів. Загалом у лісництві цими днями планують випустити сотню фазанів.
Цікаві факти про фазанів:
Фазани є надзвичайно швидкими. Ці бігуни можуть долати значні відстані по землі, досягаючи швидкості до 13 км/год. У повітря вони злітають тільки у разі крайньої потреби.
У шлюбний період самці видають різкі звуки, щоб привернути увагу самок. Також вони часто б’ють крилами, створюючи своєрідний тріск.
Фазани пристосувалися до життя в різних кліматичних умовах — від лісів і степів до полів та чагарників. Тому їх часто можна побачити у лісосмугах та поблизу сільськогосподарських угідь.
Раціон фазанів включає насіння, ягоди, листя, комах та дрібних безхребетних. Завдяки своїй всеїдності, вони легко адаптуються до різних умов та змін у раціоні.
Редактор: Анна Семьонова
16-11-2024, 16:00

Схоже


15 листопада 2024 16:16 
Новини Чернівців У лісництві на Буковині випустили сотню фазанів у природу

16 листопада 2024 14:24 
Чернівці У лісництві на Буковині випустили сотню фазанів у природу

19 листопада 2024 19:38 
Новини Чернівців У лісництві на Буковині випустили сотню фазанів у природу

03 вересня 2024 23:40 
Новини У річку на Буковині випустили кілька тисяч рибин лосося

26 вересня 2024 10:12 
Новини На Хмельниччині пролунали два вибухи: в Україні триває повітряна тривога