русский корабльнахуй
 
Чернівці  16 жовтня 2024 16:00 

Кривдила свого чоловіка: буковинку підозрюють у вчиненні домашнього насильства

підтримай автора: оригінал
13
1.4k
0
Фото: МА АСС, архів
За скоєне жінці загрожує до двох років ув’язнення.
У червні цього року до поліції звернувся 42-річний буковинець із заявою про те, що його дружина вчиняє фізичне насильство. Реагуючи на повідомлення, поліцейські з’ясували, що 48-річна жінка, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час сварки ударила лопатою чоловіка.
Про це інформує Відділ комунікації поліції Чернівецької області, пише Медіа агентство АСС.
За цим фактом правоохоронці провели розслідування, матеріали якого скерували до суду. Згідно з вироком Кіцманського районного суду жінку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) ККУ та призначено покарання у виді 150 годин громадських робіт.
На цьому порушниця не зупинилася
Поліцейські неодноразово складали на кривдницю протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також виносили терміновий заборонний припис, який полягав у забороні в будь-який спосіб контактувати з чоловіком.
Правоохоронці проводили з буковинкою профілактичні бесіди про недопущення випадків насильства. Проте порушниця продовжувала вчиняти домашнє насильство над чоловіком.
Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом Кіцманського відділу Чернівецької окружної прокуратури повідомили фігурантці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.
Триває досудове розслідування.
Правоохоронці вкотре закликають громадян не замовчувати факти домашнього насильства та нагадують куди потерпілі можуть звернутися за допомогою:
- Чернівецький обласний центр соціально-психологічної допомоги (037)-256-16-36 ;
- мобільні бригади соціально-психологічної допомоги (096-019-21-65, 066-019-21-65);
- Урядова гаряча лінія (1547);
- Національна гаряча лінія (0 800 500 335).