224
0
Матч закінчився з рахунком 2:0.
фото ілюстративне
У рамках п’ятого туру Першої професійної ліги України Чернівецький футбольний клуб «Буковина» поступився «Епіцентру» з Кам’янця-Подільського з рахунком 2:0.
Про це стало відомо з офіційної онлайн-трансляції матчу.
Наприкінці першого тайму рахунок відкрив гравець «Епіцентру» Данило Кравчук. Другого голу довелося чекати до 82 хвилини зустрічі. Станіслав Кристін подвоїв перевагу хмельничан влучанням м’яча у ворота чернівецького клубу.
Так, за підсумками п’ятого туру, «Буковина» з 7 заробленими очками займає третю сходинку у Групі А Першої ліги.
Наступним суперником для «жовто-чорних» стане зустріч на виїзді з харківським «Металістом». Матч відбудеться 15 вересня.
Нагадаємо, також Шпальта розповідала, що українці Артем Довбик та Андрій Лунін потрапили у список номінантів на футбольні нагороди за підсумками сезону 2023/24 за версією France Football.