Україна здобула ще дві медалі на Паралімпіаді-2024

підтримай автора: оригінал
6
-
-
На Паралімпійських іграх 2024, що проходять у французькому Парижі, був розіграний комплект медалей у чоловічому плаванні на 200 метрів комплексним стилем серед представників класу SM11.
Українець Данило Чуфанов фінішував другим, поступившись представнику Нідерландів Дорсману Рогіру, що встановив паралімпійський рекорд. Інший представник України Михайло Сербін зупинився за крок від медалі, на 4 сходинці.
Плавання. 200 метрів комплексним стилем, чоловіки. SM11
1. Рогір Дорсман (Нідерланди) — 2:18,36 (ПР);
2. Данило Чуфаров (Україна) — 2:19,81;
3. Давид Кратохвіл (Чехія) — 2:24,60;
4. Михайло Сербін (Україна) — 2:31.16.
Напередодні Сербін здобув золото в плаванні на 100 м на спині, клас S11, поновивши власний світовий рекорд. Чуфаров у тому запливі також здобув бронзу.
Також, був розіграний комплект медалей у бігу на 400 метрів серед представниць класу Т20. У фіналі виступила українка Юлія Шуляр.
27-річна українка пробігла дистанцію за 55,16 секунди, встановивши особистий часовий рекорд, й фінішувала першою. Айсел Ондер із Туреччини програла Юлії лише сім сотих секунди.
Шуляр вперше в кар’єрі стала паралімпійською чемпіонкою. Три роки тому в Токіо вона здобула срібло в даній дисципліні.
Біг на 400 метрів, жінки. Клас Т20
1. Юлія Шуляр (Україна) — 55,16
2. Айсел Ондер (Туреччина) — 55,23
3. Діпті Джеванджі (Індія) — 55,82
Відтепер у медальній скарбничці збірної України у Парижі-2024 40 нагород: 7 золотих, 14 срібних і 19 бронзових.