Україна виграла перше золото на Паралімпіаді-2024

підтримай автора: оригінал
7
-
-
На Паралімпійських іграх 2024, що проходять у французькому Парижі, Україна виграла першу золоту медаль.
Український плавець Олександр Комаров став найкращим у фінальному запливі на 100 метрів вільним стилем у класі S5.
Для Олександра Комарова це друга нагорода в Парижі-2024 після бронзи у 200-метрівці вільним стилем.
Плавання. 100 метрів вільним стилем, чоловіки. S5:
1. Олександр Комаров (Україна) — 1:07,77
2. Джінченг Жуо (Китай) — 1:08,22
3. Кіріл Пульвер (“нейтральний”) — 1:09,41
Окрім цього, був розіграний комплект медалей у жіночому плаванні на 100 метрів вільним стилем серед представниць класу S5.
26-річна українка Ірина Пойда усю дистанцію лідирувала, однак на останніх 50 метрах поступилась британці й здобула срібну нагороду, яка для неї стала другою на Паралімпіадах.
Раніше вона отримала срібло на дистанції 200 метрів вільним стилем, цікаво, що тоді першою також була представниця Великої Британії Таллі Кірні, а бронзою призеркою була італійка Моніка Бонджоні.