Ілюстративне фото з відкритих джерел
Сучасний смартфон є невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Однак, щоб ваш пристрій працював належним чином і довго, варто знати, що деякі речі не слід зберігати поруч із ним.
Ви здивуєтесь, але далеко не всі речі можна тримати поруч зі смартфоном, адже є ті, які можуть призвести до збоїв в роботі пристрою та негативно позначитися на його функціонуванні, пише МА АСС з посиланням на nv.ua.
Розглянемо основні фактори ризику та предмети, які можуть завдати шкоди вашому телефону.
Магніти та металеві предмети
Магніти, як і сильні магнітні поля, можуть спричинити серйозні проблеми для вашого смартфона. Вони можуть впливати на роботу датчиків, таких як компас, а також пошкоджувати внутрішні компоненти.
Тому не слід тримати телефон поруч із магнітними тримачами для телефонів, магнітними гаманцями чи іншими пристроями з магнітними елементами.
Металеві предмети, зокрема ключі та монети, також можуть подряпати екран або корпус телефону, що не тільки псує його зовнішній вигляд, але й знижує його функціональність.
Рідини
Волога і рідини є одним з найгірших ворогів смартфона. Навіть якщо ваш телефон має водонепроникність, тривале перебування в умовах високої вологості або випадкове потрапляння води може спричинити корозію внутрішніх компонентів або коротке замикання. Тому важливо уникати зберігання телефону в ванній кімнаті під час прийняття душу, на кухонних стільницях коли готуєте їжу або поруч з напоями.
Також варто пам’ятати про можливі конденсати в холодну пору року, коли телефон різко переміщується з холоду в тепло, тому ваш напій з холодильника влітку може стати ворогом улюбленого гаджету.
Хімічні речовини та косметика
Багато хімічних речовин, що містяться в косметичних засобах, миючих речовинах або навіть засобах для очищення екранів, можуть пошкодити екран та корпус телефону.
Наприклад, лосьйони для рук, парфуми та спреї для волосся можуть залишати маслянистий або липкий наліт на телефоні, який важко видалити і який може знижувати чутливість сенсорного екрану. Крім того, агресивні миючі засоби можуть роз'їдати захисне покриття екрана, знижуючи його довговічність і зносостійкість.