У Кубку України «Буковина» перемогла «Ниву»

249
0
У першому таймі команди обмінялися голами.
Про це пише Управління фізичної культури та спорту.
У першому таймі команди обмінялися голами. На 14 хвилині гри відзначився гравець тернопільської команди Андрій Різник. Через дві хвилини рахунок зрівняв новачок «Буковини» Арсеній Кілєвий.
Основний час матчу завершився з нічийним рахунком 1:1. У серії пенальті кращими стали підопічні Валерія Кривенцова — 4:3. Героєм серії пенальті став воротар чернівецької команди Данило Каневцев, який відбив два удари гравців «Ниви».
«Буковина» вийшла до другого попереднього етапу Кубка України, жеребкування якого відбудеться 5 серпня. Базова дата матчів цього раунду — 12 серпня.
Склад «Буковини»: Каневцев, Шинкаренко, Азiзов, Лопирьонок, Морговський, Кольцов, Хамелюк (Глущук, 113), Кiлєвий (Тищенко, 90+3), Бойчук (Данило Голуб, 72), Гончарук (Будняк, 72), Андрейчук (Гiрний, 90+3).