Медальний залік Олімпіади-2024: на якому місці Україна

підтримай автора: оригінал
15
2.6k
0
У Парижі минув шостий день Олімпійських ігор-2024. Змагання пройшли у 26 видах спорту.
Про це пише Суспільне.
Комплекти нагород у цей день були розіграні у спортивній гімнастиці, легкій атлетиці, веслувальному слаломі, фехтуванні, дзюдо, академічному веслуванні, кульовій стрільбі та плаванні.
У шостий змагальний день Україна здобула другу медаль Олімпійських ігор-2024. Сергій Куліш виборов нагороду у стрільбі з гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 метрів.
Щодо решти українських спортсменів, то найкращий результат у спортивній ходьбі на 20 км показала Людмила Оляновська (14-те місце). Натомість дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко зупинилася за крок від бронзового фіналу у вазі до 78 кг.
Україна у медальному заліку завдяки "сріблу" Сергія Куліша піднялася на 35-те місце. Медалі того ж ґатунку (одне "срібло" та одну "бронзу") також мають Грецію, Ізраїля, Косова, Мексики та Туреччини.
Лідерство у медальному заліку продовжує тримати Китай, який вже перетнув позначку у 10 золотих нагород. Натомість на друге місце піднялися Сполучені Штати, які піднялися одразу на п'ять позицій.
Редактор: Людмила Осадчук
2-08-2024, 10:22