Світоліна пройшла у чвертьфінал Вімблдону-2024

підтримай автора: оригінал
16
1.1k
0
Українська тенісистка Еліна Світоліна (№21 WTA) пройшла до 1/4 Вімблдону-2024, обігравши китаянку Ван Сіньюй (№42 WTA). Українка зіграла цей поєдинок з чорною стрічкою, вшанувавши пам'ять загиблих внаслідок ракетної атаки на Україну 8 липня.
Як відомо, Світоліна розгромила представницю Китаю за 56 хвилин. Матч завершився з рахунком 6:2, 6:1 на користь українки. Це була перша очна зустріч тенісисток.
Вихід до чвертьфіналу Вімблдону третій випадок у кар'єрі українки. Її особистий рекорд на цьому турнірі Grand Slam – півфінали у 2019 та 2023 роках. Також вона єдина українка, яка пробилася до 1/8 фіналу Вімблдону-2024 після того, як з турніру вилетіли Даяна Ястремська та перша ракетка національного рейтингу Марта Костюк в третьому колі.
В 1/4 фіналу Світоліна зіграє з четвертою ракеткою світу Оленою Рибакіною з Казахстану.
Редактор: Євгеній Пірожков
8-07-2024, 19:52