У Чернівцях відбулись всеукраїнські змагання зі стрільби з лука

підтримай автора: оригінал
19
749
0
Спортсмени Чернівецької області вибороли чимало нагород як у особистій першості, так і в командних заліках.
Із 20 по 23 червня на стадіоні «Буковина» відбувся I етап Кубку України зі стрільби з лука «Кубок Буковини», пише Медіа агентство АСС.
Перше місце серед чоловіків виборов Іван Кожокарь, Майстер спорту міжнародного класу (ДЮСШ м. Чернівців, тренери Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко).
Також серед чоловіків в особистій першості друге місце зайняв Олександр Матлак.
Серед жінок в особистій першості друге місце виборола Анна Чобанюк, четверту сходинку посіла Ірина Семенова.
Серед кадеток в особистій першості переможцем Кубку України стала Мирослава Сіміна, а Олександра Настас взяла друге місце.
В командному заліку переможцями і призерами стали:
серед чоловіків команда Чернівці-2 (Богатирець Віктор, Завка Степан, Матлак Олександр),
серед жінок команда Чернівці-1 (Дорохова Тетяна, Семенова Ірин, Череп Юлія),
серед кадетів команда Чернівці-2 (Житар Павло, Різун Роман, Шененко Дмитро).
4 місце посіла команда Чернівці-1 у складі: Коломієць Тимофій, Рипчук Андрій, Шевчук Святослав.
Серед кадеток переможцями стала команда Чернівці-1 (Настас Олександра, Сіміна Мирослава, Трачук Ольга).
В категорії MIX серед дорослих команда Чернівці-1 посіла Семенова Ірина (друге місце) та Костик Стефан (друге місце).
Серед кадетів команда Чернівці-1 посіла 4-місце Сіміна Мирослава, Шевчук Святослав.