Збірна України стартувала на Євро-2024 з розгромної поразки від Румунії

підтримай автора: оригінал
16
2k
2
Збірна України з рахунком 0:3 програла Румунії у першому турі групового етапу чемпіонату Європи з футболу.
Румунія відкрила рахунок на 29-й хвилині. Під час гольової атаки не обійшлося без помилки футболістів збірної України. Георгій Судаков віддав на Миколу Матвієнка, той під пресингом змушений був відпасувати на воротаря Андрія Луніна, який вибив м’яч прямо на Денніса Мана. Той одразу віддав на Станчу, який ударом в дотик поцілив у дев’ятку воріт, пише NV.
Через 10 хвилин Румунія ледь не забила вдруге, але Україну після прямого удару Станчу з кутового врятувала поперечина.
Румуни все ж подвоїли перевагу на 53-й хвилині, коли Разван Марін ударом з-за меж штрафного пробив точно в кут.
Номінальні господарі продовжили атакувати і ще через чотири хвилини зробили рахунок розгромним. Після розіграшу кутового Ман прострілив на Деніса Дрегуша, який ударом з близької відстані відправив м’яч у незахищені ворота.
На 77-й хвилині Судаков міг відквитати один гол, проте його дальній удар парирував воротар.
Українці так і не спромоглися бодай на гол престижу і румуни без проблем довели матч до перемоги.
Румунія — Україна 3:0
Голи: Станчу, 29, Марін, 53, Дрегуш, 57