Визначився переможець Кубка України з футболу

підтримай автора: оригінал
28
820
0
15 травня донецький "Шахтар" переміг полтавську "Ворсклу" у матчі фіналу Кубка України з футболу. Гра проходила на стадіоні "Авангард" у Рівному і закінчилася з рахунком 2:1 на користь "гірників".
На 40-й хвилині Данило Сікан вивів "Шахтар" вперед: Кевін виконав навіс, а Данило без спротиву замкнув у дальній кут. На 56-й хвилині Конопля подвоїв перевагу своєї команди. Після подачі з кутового Матвієнко виконав скидку на дальню стійку, а там спокійно зіграв на замиканні Юхим.
На 85-й хвилині форвард "Ворскли" Микола Ковталюк ефектно п'ятою переперавив м'яч у сітку воріт "гірників", завершуючи передачу від Крупського
Полтавці спробували організувати фінальний штурм на останніх хвилинах, але донеччанам вдалося не пропустити і довести мачт до перемоги.
Цей Кубок України став для клубу 14-м в історії. Наразі "Шахтар" випереджає "Динамо" - у киян 13 тріумфів у Кубку країни.
"Ворскла" – "Шахтар" – 1:2
Голи: Ковталюк, 85 – Сікан, 40, Конопля, 55
Попередження: Бацула, 86, Хрипчук, 90+2 – Траоре, 88, Криськів, 90+2, Різник, 90+4
"Ворскла": Ісенко - Крупський, Павлюк, Хрипчук, Пердута (к) - Якубу (Нестеренко, 57), Скляр (Челядін, 67) - Мякушко (Бацула, 57), Сіссоко (Феліпе Родрігес, 82), Кане - Степанюк (Ковталюк, 67).
"Шахтар": Різник - Азаров, Матвієнко, Бондар, Конопля - Степаненко (к) (Марлон Гомес, 73) - Кевін, Криськів, Бондаренко, Зубков (Швед, 81) - Сікан (Траоре, 81).
Редактор: Аліна Книжник
15-05-2024, 22:46