русский корабльнахуй
 
Новини  29 квітня 2024 16:30 

Поляки розблокували всі пункти пропуску на кордоні з Україною

підтримай автора: оригінал
15
-
-
Поляки вночі 29 квітня розблокували усі пункти пропуску на кордоні з Україною.
Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства.
“Висловлюємо вдячність польському Міністерству за конструктивну роботу з розблокування кордону. А також галузевим асоціаціям обох країн. Переговори, які тривали, були нелегкими, але головне, що ми маємо результат”, – відзначив міністр агрополітики Микола Сольський.
Зазначається, що переговори між міністерствами та асоціаціями продовжуватимуться і надалі. Сторони домовилися щомісяця обмінюватися цифрами щодо транзиту сільськогосподарської продукції, щоб контролювати ситуацію.
За даними міністерства, наступна зустріч міністрів сільського господарства України і Польщі запланована на 7 травня, на ній обговорять умови співпраці влітку.
Як повідомляла Державна прикордонна служба України за інформацією, отриманою від Прикордонної варти Республіки Польща, сьогодні після 10:00 (за київським часом) польські фермери припинили дії з блокування руху вантажним транспортним засобам перед пунктом пропуску «Гребенне – Рава-Руська».
Оформлення та пропуск через кордон вантажівок у двох напрямках здійснюється у звичайному режимі.
Водночас за наявною інформацією, на в’їзд до Польщі не пропускатимуть вантажівки, які переміщують зернові культури. Даний вид вантажу може слідувати по території Польщі виключно в режимі транзиту.
“На цей час з боку суміжної держави накопичення вантажівок не спостерігається, на виїзд з України ваговози рухаються за е-Чергою. Просимо водіїв та перевізників врахувати цю інформацію під час планування міжнародних перевезень”, – додали в Держприкордонслужбі.