русский корабльнахуй
 
Новини України  20 квітня 2024 13:20 

Поляки розблокували два пункти пропуску на кордоні з Україною

підтримай автора: оригінал
15
626
0
Польські фермери розблокували рух вантажівок у пунктах пропуску "Шегині-Медика" та "Краківець-Корчова".
Про це повідомила Держприкордонслужба.
За інформацією прикордонників, сьогодні після 09:00 польські фермери завершили акцію протесту перед пунктами пропуску "Шегині-Медика" та "Краківець-Корчова", яка тривала від ранку 18 квітня. Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів у двох напрямках здійснюється у звичайному режимі.
Зараз на в’їзд в Україну перед цими пунктами пропуску очікують понад 1 700 вантажівок.
Нагадаємо, 6 листопада польські перевізники розпочали блокаду руху вантажівок біля трьох найбільших пунктів пропуску на кордоні з Україною: "Корчова – Краківець", "Гребенне – Рава-Руська", "Дорогуськ – Ягодин". Серед основних вимог – повернення практики дозволів для українських перевізників, скасованої угодою з Євросоюзом до 30 червня 2024 року.
22 листопада до протесту приєдналася організація Oszukana Wieś ("Обдурене село"), яка заблокувала ПП "Шегині – Медика". Поза блокадою залишилися лише пункти для пропуску порожнього транспорту та пункти для малотоннажних автомобілів.
Як повідомлялося, польські фермери, які протестують на кордоні з Україною, анонсували нову акцію, яка триватиме до 30 квітня. За березень Україна недоотримає 6,5 млрд грн надходжень від митниці через блокування кордону поляками.
Увечері 5 квітня польські протестувальники частково відновили пропуск вантажівок на пункті пропуску "Гребенне – Рава-Руська". Прикордонники зазначили, що за інформацією від польських колег, фермери, котрі під час акції протесту обмежують рух транспорту, пропускатимуть на вʼїзд до Польщі щодоби по 15 порожніх вантажівок.
Редактор: Анна Семьонова
20-04-2024, 13:20