русский корабльнахуй
 
Новини України  18 квітня 2024 11:21 

Поляки вранці заблокували ще два пункти пропуску на кордоні з Україною

підтримай автора: оригінал
23
678
0
Польські фермери поновили блокування пунктів пропуску "Корчова-Краківець" та "Медика-Шегині". Разом із ПП "Ягодин"-"Дорогуськ" та "Рава-Руська"-"Гребенне" таким чином наразі для українських вантажівок перекриті чотири напрямки.
Про це повідомив речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко в коментарі "Українській правді".
Інформацію про це українські прикордонники отримали від представників Прикордонної варти Республіка Польща.
Блокування учасники акції на території Польщі розпочали 18 квітня після 9 години по пунктах пропуску "Корчова" та "Медика", що навпроти українських "Краківець" і "Шегині".
На напрямку пункту пропуску "Краківець" обмежується рух вантажних транспортних засобів, які слідують в бік України, а по напрямку "Шегинь" як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд.
За наявною інформацією, польські фермери планують здійснювати блокування руху по "Краківцю" до 9.00 20 квітня і по пункту пропуску "Шегині" до 9.00 19 квітня.
За словами Демченка, станом на ранок четверга в чергах на території Польщі на цих напрямках очікують на можливість проїзду в бік України близько 1500 вантажівок.
Ускладнень для руху легкових автомобілів та автобусів не передбачається.
При цьому заблокованими польськими фермерами також залишаються напрямки пунктів пропуску "Ягодин" та "Рава-Руська".
"Там протестувальники продовжують ускладнювати рух вантажівкам, пропускаючи по кілька транспортних засобів на годину, або взагалі обмежуючи рух. Через ці пункти польські протестувальники за останній час взагалі не пропускають вантажівки в бік Польщі.
Через "Ягодин", як і раніше, пропускають в бік України незначну кількість вантажівок, особливо якщо порівнювати з пропускною спроможністю цього напрямку. На ранок 18 квітня на цих двох пунктах в чергах на території Польщі загалом перебуває близько 600 вантажівок".
Редактор: Галина Олійник
18-04-2024, 11:21