русский корабльнахуй
Україна  13 лютого 2024 08:14 

В Україні відкрили перший центр рекрутингу до ЗСУ

підтримай автора: оригінал
7
564
0
Ілюстративне фото з відкритих джерел
В центрі будуть проводити співбесіди с кандидатами на різні посади у ЗСУ.
У Львові запрацював перший в Україні центр рекрутингу до армії. Про це повідомило Міністерство оборони в понеділок, 12 лютого. Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на Кореспондент.
«У центрі можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії в армії, поспілкуватися з представниками бригад та обрати бажану професію у війську. Центр працюватиме за адресою: вул. Костя Левицького, 67. Надалі такі центри мають запрацювати по всій Україні», – йдеться у повідомленні.
Стверджується, що центр не має відношення до територіальних центрів комплектування, а рекрутери не є військовослужбовцями. Повісток там не вручатимуть,а лише надаватимуть консультації бажаючим.
У Міноборони зазначили, що в центрі щодня працюватимуть рекрутери, які будуть проводити співбесіди с кандидатами, надаватимуть інформацію щодо вакансій в армії, проводитимуть консультації та тести щодо профорієнтації.
«Після погодження кандидатури на певну вакансію, кандидата скерують у ТЦК з пакетом документів для подальшого оформлення, проходження необхідних процедур та медичного огляду, направлення на базову військову підготовку, яке триває один місяць та, за потреби, фахову підготовку. Після підготовки військовослужбовця скерують у частину для проходження військової служби», – зазначили у Міноборони.

Схоже