русский корабльнахуй
Останні новини  29 листопада 2023 10:41 

Чи поставлять чернівчани ялинки вдома - опитування

підтримай автора: оригінал
16
-
0
Незабаром новорічні свята, тому зараз чернівчани вирішують, чи ставити у себе вдома різдвяне дерево. Ми вже писали, що у місті не буде головної ялинки на Соборної площі. Також розповіли у попередньому матеріалі думки чернівчан та жителів прифронтового Словʼянська щодо встановлення новорічної ялинки у містах. Ми вирішили поцікавитись, чи будуть містяни купувати ялинку додому.
Для того, щоб дізнатись думки чернівчан, ми опублікували опитування у себе на сторінці у Фейсбуці та у Вайбері.
У коментарях під дописом більшість людей поділились, що не будуть купувати ялинку. Вони писали, що вважають це не головним або не на часі.
Одна з коментаторок написала, що її син на війні і зараз не до цього. А дехто з читачів поділився, що взагалі давно не купує ялинки.
А є коментар, що вже має вдома штучну ялинку, але не мають новорічного настрою, щоб прикрашати її.
Підпишіться на наш Telegram
Але не всі дотримуються такої думки. Інші написали, що планують купувати ялинку додому. Коментатори поділились, що колись купували живу ялинку. Але вже користуються штучною і поставлять її у себе вдома, бо мають дитину. До речі, дехто написав, що теж давно ставить штучну ялинку. Є думки серед коментаторів, що це економніше.
У Вайбері ми теж провели опитування. Там вісім людей проголосували, що поставлять новорічну ялинку на свята. А 28 читачів проголосували, що будуть її ставити вже після перемоги. Але одна людина проголосувала, що не буде купувати, бо це дорого.
До речі, нижче виклали скріншоти з коментарями під дописом.
Читай також:
  • В Україні День Святого Миколая відзначатимуть раніше
  • Де у Чернівцях діти побачать Святого Миколая
  • День Святого Миколая та Різво за новим календарем: коли тепер святкують українці
  • Схоже